Aktualności

Noclegi w Helu przez cały rok.

Witamy Państwa na stronie Apartamentu SEA Hel. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Zapewniamy, że są to najbardziej wyjątkowe noclegi w Helu!


Całoroczny apartament w Helu

Odwiedzają nas goście z całego świata szukający czystego powietrza oraz miejsca, gdzie można się dobrze poczuć. Apartament Sea w Helu, daje Państwu możliwość dłuższego wypoczynku, jak również możliwość przyjazdu nad nasze morze na weekend. Turyści odwiedzają to o urokliwe miejsce na Półwyspie Helskim w czasie urlopów, wakacji, ferii zimowych a także w czasie Świąt. Za wykupione noclegi wystawiamy paragony fiskalne, lub na życzenie gości rachunki.  Nasze noclegi w Helu wyróżniają się na tle konkurencji, dlatego nasi goście wynagradzają nas licznymi pozytywnymi opiniami.


Poczuj nadmorski klimat

Nasz Apartament SEA stanowczo wyróżnia się na tle innych noclegów niepowtarzalnym marynistycznym klimatem. Wnętrze zostało pieczołowicie urządzone z dbałością o szczegóły. Apartament jest w pełni wyposażony, by nie musieli się państwo martwić drobiazgami i mogli w spokoju odpoczywać. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć obiektu.


Informacje dotyczące COVID-19

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczne warunki wypoczynku. Po każdym pobycie apartament jest dokładnie sprzątany, pomieszczenia i sprzęty są dezynfekowane oraz naświetlane lampą UVC. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem obiektu, by pobyt przebiegał bezproblemowo.


Łatwy kontakt

Mając na uwadze Państwa komfort wprowadziliśmy nową formę kontaktu z nami.
Możecie Państwo składać rezerwacje lub zadawać pytania nie tylko telefonicznie pod numerem +48 733 568 983 ale również bezpośrednio ze strony przez formularz kontaktowy.

Nasza oferta noclegów w Helu Cię zachęciła? Zarezerwuj swój pobyt już dziś!

noclegi w Helu

ZAREZERWUJ


zadzwoń