Atrakcje

Atrakcje w Helu i okolicach

Okolica w której znajduje się SEA Apartment obfituje w wiele miejsc, które warto zobaczyć. Atrakcje w Helu to przede wszystkim bliskosć morza, natury i przyrody.

Atrakcje w Helu - Morze Bałtyckie

Morze Bałtyckie

Miasteczko Hel znajduje się na samym początku Polski. Nie dziwi zatem, że to właśnie bliskość Morza Bałtyckiego jest główną atrakcją turystyczną tego regionu. Można tu wypocząć, naładować akumulatory i uzupełnić siły. Polecamy zwłaszcza długie spacery wokół cypla – zarówno i wschodzie jak i o zachodzie słońca.

Atrakcje w Helu - Port rybacki

Port rybacki w Helu

Hel jako jedno z nielicznych miasteczek nad morzem posiada własny port rybacki. W porcie niemal codziennie odbywają się wyprawy na połowy świeżej ryby. Możemy wybrać się osobiście na połów dorsza czy łososia. Codziennie Helscy rybacy poławiają świeżą flądrę, śledzia, szprota, dorsza i łososia, które możemy zakupić bezpośrednio u rybaków. W Helu mamy również szansę na wyruszenie w rejs tramwajem wodnym do Gdyni, Sopotu lub do Gdańska.

Atrakcje w Helu - Piaszczyste plaże

Piaszczyste plaże

Najpiękniejsze Polskie plaże, z białym, aksamitnym i czystym pisakiem, znajdziemy właśnie na Półwyspie Helskim. Zaletą Półwyspu są też liczne ścieżki rowerowe, które ciągną się wzdłuż Zatoki Puckiej z Helu przez Juratę, Jastarnię, Kuźnicę, Chałupy, Władysławowo aż do Pucka. Przemierzając prawie 44 kilometry trasy rowerowej, możemy rozkoszować się pięknem przyrody, niepowtarzalnymi widokami i czystym powietrzem.

Jeżeli atrakcje w Helu Cię przekonały, zapraszamy do rezerwacji!

Apartament SEA w Helu zaprasza o każdej porze roku. Półwysep Helski zachwyca bowiem nie tylko latem. Jeżeli szukasz spokoju dla duszy i wypoczynku dla ciała – to doskonałe miejsce dla Ciebie. Zarówno miłośnicy klasycznego odpoczynku jak i wielbiciele aktywnego spędzania czasu będą usatysfakcjonowani. A wrażeń dopełni urządzony w marinistycznym stylu apartament w samym centrum miasteczka Hel. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego i zarezerwuj swój pobyt. ZAREZERWUJ


zadzwoń

Zapraszamy!